Webdesign ©
Každý si vyberá služby a tovary podľa vlastných kritérií, ktorým rozumie len on sám. Niekomu sa páči web, druhému fotografia, tretí zháňa referencie, štvrtý...

Chápem, že výber subjektu, ktorý vám bude pomáhať riešiť problém, je zodpovedná vec. Veď sa mnohokrát jedná o dôverné, ba až intímne informácie z vášho života, ktoré sa nezverujú hocikomu neznámemu.

Preto je na mieste, aby som sa vám trochu predstavil.

Vzdelaním a celoživotným zameraním som technik, čo v prípade mediátora nie je na škodu. Mediácia je proces, pri ktorom sa uplatní logika, analytické myslenie a túžba dosiahnuť zmysluplný cieľ. Väčšinu svojho profesionálneho života som strávil v oblasti, kde sa technika prelína s umením – na stoličke pre zvukového majstra. Táto práca ma priviedla aj do pozície konateľa vlastnej spoločnosti, ktorú som viedol viac ako 22 rokov. Okrem toho som bol riaditeľom a konateľom aj iných podnikateľských subjektov, kde som získal bohaté skúsenosti v oblasti obchodných vzťahov a pracovno-právnych konfliktov. Ako konateľ som sa zúčastnil mnohých súdnych sporov, ktoré sa mi podarilo úspešne zvládnuť aj bez pomoci právnikov.
Jediný spor, ktorý som nedokázal vyhrať, bol spor o zverenie syna do mojej opatery. Na druhej strane  tento dlhotrvajúci proces ma vyzbrojil skúsenosťami s pomocou ktorých som sprostredkovane „vybojoval“ podobné spory iným.
domov_index
Domov
Mediácia
Prečo ja
Info
Referencie
Kontakt
mediacia preco ja info referencie kontakt domov_index